Služby

Doprava nemocných, raněných a rodiček

Doprava nemocných, raněných a rodiček

Jste z Hodonínska nebo Břeclavska? Přepravíme vás po celé České republice na vyšetření nebo k hospitalizaci do nemocnice nejrychleji v regionu. Třeba i o půlnoci. Pacienti se zdravotní indikací od lékaře nic neplatí.

Mezinárodní převozy a repatriace

Mezinárodní převozy a repatriace

V úzkých vás dostaneme domů odkudkoli na světě. Postará se o vás vyškolený tým řidičů se záchranářem či lékařem, který má za sebou mimo jiné například převoz kojence na operaci v Londýně a zpět domů.

Zdravotnická asistence a vzdělávání

Zdravotnická asistence a vzdělávání

Pořádáte akci pro stovky lidí, ale nemůžete najít spolehlivé zdravotnické zajištění kulturních, sportovních a společenských akcí? Opřete se o naši lékařskou asistenci se zkušenostmi z festivalů, závodů Moto GP a dalších.

První pomoc

První pomoc

Jsme jediná soukromá společnost na Břeclavsku a Hodonínsku s registrací na přepravu pacientů neodkladné péče. Vypravíme pro vás posádku se záchranářem či lékařem, kteří dokonale ovládají první pomoc. Zajímá vás o první pomoci víc?

Poradna

Najděte odpovědi na vaše nejčastější otázky bez nutnosti telefonického hovoru. Jak a kdy si objednám sanitní službu? Budu doplácet? Co když jsem imobilní? Jak je to s doprovodem? Přepravujete i děti? A další dotazy…

Poradna